Haber

Millet İttifakı Liderleri İzmir Mitinginde Buluşacak…Aslanoğlu: Herkesi Bu Tarihi Ana Tanık Olmaya ve Tarih Yazmaya Çağırıyoruz

Millet İttifakıCumhurbaşkanı Adayı ve CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ile Millet İttifakıPartileri oluşturan partilerin başkanları Gündoğdu Meydanı ‘da yapılacak mitingde İzmirlilerle buluşacak. CHP İzmir İl Başkanı Şenol Aslanoğlu, “İzmir mitingi 15 Mayıs’ta umudun, adaletin ve özgürlüğün gücünün tesis edildiği sevincimizin unutulmaz bir tablosu olacak. 30 Nisan’da İzmir’de yaşayan tüm hemşehrilerimizi kutlayacağız. Gündoğdu MeydanıSizleri İstanbul’da buluşmaya, bu tarihi ana tanıklık etmeye ve tarih yazmaya davet ediyoruz.

Millet İttifakıPartiyi oluşturan partilerin genel başkanları. Millet İttifakıİzmir mitingi 30 Nisan Pazar günü saat 17:00’de yapılacak. Gündoğdu Meydanı ‘de yapılacak. Mitinge Millet İttifakı Başkan Adayı ve CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Millet İttifakı liderleri ÂLÂ Partisi Genel Başkanı Meral Akşener, Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu, Demokrat Parti Genel Başkanı Gültekin Uysal, DEVA Partisi Genel Başkanı Ali Babacan, Gelecek Partisi Genel Lideri. Lideri Ahmet Davutoğlu katılacak. Başkanlarla birlikte mitinge Millet İttifakı Başkan Yardımcıları, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu ve Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş da katılacak.

ASLANOĞLU: HERKESİ BU TARİHİN ESAS ŞAHİT OLMASINA ÇAĞIRIYORUZ

CHP İzmir İl Başkanı Şenol Aslanoğlu, mitingin bir demokrasi şölenine dönüşmesi için hazırlıkların tüm hızıyla devam ettiğini belirterek, “İzmir Gündoğdu Meydanı, tarihinin en coşkulu ve kalabalık mitingine sahne olacak. ralli sadece bu tarihe tanıklık etmekle kalmayacak, aynı zamanda tarih yazacak.Çok heyecanlıyız.Titizlikle.Hazırlıklarımız son aşamaya geldi.Görsel şölenlerle dolu, İzmirimize yakışır bir ralli olacak. Coşku sadece karada değil denizde de kalmıyor.Türkiye’de yaşayan tüm hemşerilerimizi 30 Nisan’da Gündoğdu Meydanı’nda buluşmaya, bu tarihi ana tanıklık etmeye ve tarih yazmaya davet ediyoruz.”

Kaynak: ANKA / Yerel

habercemisgezek.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu